حرف‌های یواشکی

حرف‌های یواشکی

نام کتاب حرف‌های یواشکی زیر عنوان مهارت‌های تربیت جنسی فرزندان در خانواده
نویسنده رضا مهکام ناشر مهرستان
نوبت چاپ چهارم شمارگان ۱۰۰۰ نسخه
تعداد صفحه ۱۳۶ قیمت ۲۵۰۰۰ تومان

چکیده کتاب:

ما پدر مادرها گاهی فراموشکاریم!یادمان رفته وقتی کنجکاوی های زیادی داشتیم یا وقتی قدم به دنیای بلوغ گذاشتیم و دست و پایمان را گم کرده بودیم،دنبال محرم اسراری بودیم تا بتوانیم حرف های مگو را با او در میان بگذاریم. انگار فقط این کنجکاوی ها و پرسش ها برای ما آفریده شده بود و بس.

به محض دیدن رفتارهای شبه جنسی یا شنیدن سوالات جنسی توسط بچه ها ،دست و پای خود را گم می کنیم.از پیامدهای تربیت و آموزش جنسی میترسیم و از اینکه پا پیش بگذاریم و در زمینه این نوع تربیت و آموزش پیش قدم شویم،واهمه داریم .پس بیشترمان عطای آنرا به لقایش میبخشیم و خود را به دنده بی خیالی میزنیم.

اما واقعیت را نمی توان برای همیشه پنهان کرد.کودک و نوجوان است و اضافه کنید که این نسل با نسل ما خیلی فرق دارند و گاهی نمیدانیم با آن ها چکار کنیم . او در کارزار با کنجکاوی ها و غریزه جنسی ،تنها و بی کس است و برای آنچه پدر و مادر ناآگاه از او دریغ کرده اند ،دست نیاز به هر کس و ناکسی دراز میکند که شاید منجر به آسیب های جبران ناپذیری شود.

پدر و مادران عزیز باید مراقب حرف های یواشکی فرزندانتان باشید.یک دنیا حرف و سوال و دغدغه های جنسی که قرار نیست حرف های یواشکی باقی بماند،پس تا دیر نشده لطفا سریع و درست اقدام کنید.

ردیف نام و نام خانوادگی سمت اجرایی
۱ رضا مهکام نویسنده
۲ --- مولف
۳ حامد مغروری مدیر هنری
۴ زینب ربانی‌خواه طراح جلد
۵ زینب ربانی‌خواه صفحه آرا
۶ --- مشاور هنری
۷ --- بازنویس
۸ --- سر ویراستار
۹ سید احمدحسینی بهارانچی ویراستار ۱
۱۰ --- ویراستار ۲
۱۱ سمیه دقاغیان نمونه خوان
۱۲ مرکز احیاء اندیشه و سیره علوی تهیه کننده
۱۳ --- کانون آگهی تبلیغاتی کارگاه
۱۴ --- ویرایش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *